PAŠVĘSTOJO GYVENIMO METŲ ŠVČ. SAKRAMENTO 24 VALANDŲ ADORACIJA

Švč4Minint Pašvęstojo gyvenimo metus Rokiškio šv, apaštalo ir evangelisto Mato bažnyčioje vyks parą trunkanti Švč. Sakramento adoracija nuo rugpjūčio 7 dienos 8:00 valandos iki rugpjūčio 8 dienos 8:00 valandos.

Švč. Sakramento adoracija – tai asmeniškas ir bendruomeninis susitikimas su Eucharistiniu Jėzumi ir Jo garbinimas tyloje ar bendrais liturginiais veiksmais. Tai ypatinga dėkojimo mūsų Išganytojui šventė, kurioje aktyviausia parapijos bendruomenės dalis vienijasi maldos budėjime. Švč. Sakramento adoracija mums leidžia regimu būdu išgyventi Dievo artumą ir suprasti, kad Dievas visada su mumis.

Ateikime bent akimirkai į asmeninį susitikimą su Jėzumi, pabūkime kartu su Juo, Jis kantriai mūsų visų laukia…