KLAUSK

Daugelis parapijiečių dažnai neišdrįsta užduoti klausimą savo parapijos kunigui.

Sukūrėme šią skilti tiems, kam nejauku klausti kunigo vienokiu ar kitokiu jiems rūpimu klausimu.

Klausti galite tiesiog užpildydami klausimo formą žemiau esančiuose komentaruose.

• At 2018.09.10 08:23, Marytė Pumputienė said:

Labas rytas,
    Vakar po Šv. Mišių buvau pas Dekaną dėl kvietimo į susitikimą su Popiežiumi Pranciškumi ir paprasiau dviejų kvietimų, ar negaleciau gauti keturis , dar noretumem nuvežti ir giminaicius
    Aciu
    Pagarbiai

• At 2018.09.10 09:42, Rokiškio Parapija said:

Sveiki,
      Deja, kaip buvo žadėta, galimi tik du kvietimai, nes kitus išgraibstė greitai 🙂
      Bet galite vežti kartu ir artimuosius, jie galės būti viešoje erdvėje toliau ir pasveikinti atvykstantį popiežių.

• At 2018.09.16 17:53, Lolita said:

Sveiki, ar užregistravus vaiką Pirmąjai Komunijai, labai dažnai reikia vaikščioti į kursus ar kokias pamokas?

• At 2018.09.17 10:05, Rokiškio Parapija said:

Sveiki,
          Katechezė vaikams, besiruošiantiems I Komunijai, vyks parapijos namuose vieną kartą per savaitę, išskyrus mokyklinių atostogų metą. Tėveliams, kurių vaikai ruošiasi I Komunijai, katechezė vyks truputį rečiau. Šv. Mišiose dalyvauti reikia kiekvieną sekmadienį ir per šventes.

• At 2018.09.17 13:04, Gitana said:

Sveiki.
            Pildant anketą dėl pirmos komunijos ir siunčiant el.paštu,kaip pasirašyti,jei neturim el.parašo?
            Ačiū.

• At 2018.09.17 13:11, Rokiškio Parapija said:

Sveiki,
              Parašo vietoje užrašykite savo Vardą Pavardę ir siųskite iš asmeninės el. pašto dėžutės. Mes ne SODRA, priimsim ir be e-parašo 😀

• At 2018.10.11 19:40, Ieva said:

Sveiki,
                Jau esame užsiregistravę į sužadėtinių kursus, bet pamiršome pasiklausti kokiomis valandomis jie vyksta, ar nuo ryto, ar vakarais? Ačiū.

• At 2018.10.12 09:10, Rokiškio Parapija said:

Sveiki,
                  Sužadėtiniams kursai vyksta vakarais nuo 18 ar 19 val. Dėl tikslaus laiko susisekite su Šeimos centro vadove Onute Viduoliene.