KLAUSK

Daugelis parapijiečių dažnai neišdrįsta užduoti klausimą savo parapijos kunigui.

Sukūrėme šią skilti tiems, kam nejauku klausti kunigo vienokiu ar kitokiu jiems rūpimu klausimu.

Klausti galite tiesiog užpildydami klausimo formą žemiau esančiuose komentaruose.

• At 2018.09.10 08:23, Marytė Pumputienė said:

Labas rytas,
    Vakar po Šv. Mišių buvau pas Dekaną dėl kvietimo į susitikimą su Popiežiumi Pranciškumi ir paprasiau dviejų kvietimų, ar negaleciau gauti keturis , dar noretumem nuvežti ir giminaicius
    Aciu
    Pagarbiai

• At 2018.09.10 09:42, Rokiškio Parapija said:

Sveiki,
      Deja, kaip buvo žadėta, galimi tik du kvietimai, nes kitus išgraibstė greitai 🙂
      Bet galite vežti kartu ir artimuosius, jie galės būti viešoje erdvėje toliau ir pasveikinti atvykstantį popiežių.

• At 2018.09.16 17:53, Lolita said:

Sveiki, ar užregistravus vaiką Pirmąjai Komunijai, labai dažnai reikia vaikščioti į kursus ar kokias pamokas?

• At 2018.09.17 10:05, Rokiškio Parapija said:

Sveiki,
          Katechezė vaikams, besiruošiantiems I Komunijai, vyks parapijos namuose vieną kartą per savaitę, išskyrus mokyklinių atostogų metą. Tėveliams, kurių vaikai ruošiasi I Komunijai, katechezė vyks truputį rečiau. Šv. Mišiose dalyvauti reikia kiekvieną sekmadienį ir per šventes.

• At 2018.09.17 13:04, Gitana said:

Sveiki.
            Pildant anketą dėl pirmos komunijos ir siunčiant el.paštu,kaip pasirašyti,jei neturim el.parašo?
            Ačiū.

• At 2018.09.17 13:11, Rokiškio Parapija said:

Sveiki,
              Parašo vietoje užrašykite savo Vardą Pavardę ir siųskite iš asmeninės el. pašto dėžutės. Mes ne SODRA, priimsim ir be e-parašo 😀

• At 2018.10.11 19:40, Ieva said:

Sveiki,
                Jau esame užsiregistravę į sužadėtinių kursus, bet pamiršome pasiklausti kokiomis valandomis jie vyksta, ar nuo ryto, ar vakarais? Ačiū.

• At 2018.10.12 09:10, Rokiškio Parapija said:

Sveiki,
                  Sužadėtiniams kursai vyksta vakarais nuo 18 ar 19 val. Dėl tikslaus laiko susisekite su Šeimos centro vadove Onute Viduoliene.

• At 2018.11.19 09:52, Berta said:

Laba diena,
                    gal jau yra žinoma tiksliau kada bus tvarkomos bažnyčios grindys ir ar numatomi kiti remonto darbai 2019 m. gegužės/birželio mėnesiais?
                    Iš anksto ačiū už atsakymą.
                    Pagarbiai,
                    Berta

• At 2018.11.19 10:38, Rokiškio Parapija said:

Sveiki,
                      Darbų grafiką žinosime tik kovo mėn., kai bus baigti projektavimo darbai.
                      Dėkojame už supratimą.

• At 2018.11.20 16:36, GRAŽINA said:

Laba diena, 2018-11-11 jūs patikslinote kunigo Dainiaus paaiškinimą dėl aukų ir pasakėte, kad aukas administruoja ekonominė taryba. Kur galima rasti Rokiškio parapijos pastoracinės ir ekonominės tarybos sudėtį? Manau, kad tarybų nėra.

• At 2018.11.21 09:49, Rokiškio Parapija said:

Gražina,
                          Tiek ekonominė, tiek pastoracinė tarybos Panevėžio vyskupo patvirtintos 2014 birželio 17 penkeriems metams. Taigi, už pusmečio klebonas gali rinktis naują komandą. Ne visi nariai nori viešinti savo vardus pavardes ar kitus asmeninius duomenis dėl jūsų smalsumo, ir jie tam turi teisę pagal duomenų apsaugos įstatymą.
                          Jei jums kyla klausimų dėl vienų ar kitų kunigų žodžių, ateikite, ir klauskite tiesiogiai to kunigo, juolab, kad gyvenate kaimynystėje, nes dabar nuolatinis jūsų terorizavimas žinutėmis labai primena baudžiamajame kodekse įvardintą persekiojimą.
                          Ramybės Jūsų sielai!
                          (Rokiškio parapijos referentė)

• At 2018.11.23 16:13, GRAŽINA said:

Laba diena, kokiu telefono numeriu reikia paskambinti, kad užsiregistruoti į Carito išklausymo kambarį pokalbiui? Gal nereikia registracijos?

• At 2018.11.24 14:06, Rokiškio Parapija said:

Laba diena

Ačiū, dar išklausymo tarnystės centras neveikia, dėl informacijos galima kreiptis tel. 8612 72308 Carito vedėja Dangira