malda už tradicinę šeimą ir gyvybę

Dėkojame  Dievui ir džiaugiamės, kad Europos Sąjunga, nors ir gėdinga persvara, atsilaikė prieš Estrelos užmačias, bet esame sunerimę, kad Lunacek projektas buvo priimtas didele balsų persvara, todėl dabar tas Damoklo kardas dar kabo virš kiekvienos valstybės, tuo pačiu ir Lietuvos. Šito pavojaus akivaizdoje mes, kaip anuomet apaštalai į Jėzaus klausimą: „Ar ir jūs mane paliksite?“ – atsakome: „Viešpatie,  pas ką mes eisime? Tu turi amžinojo gyvenimo žodžius.“

Visą viltį sudėdami į Dievo rankas, mes kreipiamės į Jus ir nuoširdžiai prašome melsti Aukščiausiąjį, kad

Lietuvos Respublikos Seimas vadovautųsi krikščioniškomis vertybėmis rengiant ir svarstant Konstitucijos 38 straipsnio pataisą už tradicinę šeimą (vyro ir moters santuoką) bei „Gyvybės prenatalinėje fazėje apsaugos įstatymą“.

Kviečiame melstis kartu vienoje dvasioje devyndienįŠv. Juozapo litaniją kovo 16-24 dienomis (baigiant Viešpaties Apsireiškimo Švč. Mergelei Marijai šventės išvakarėse).                

 

Kauno Arkikatedros parapijos grupė Už gyvybę

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *