PASIDALINKIME

PASIDALINKIME 

Jau trečius metus Senamiesčio progimnazijoje vykdoma akcija „Pasidalinkime”. Ir šį Advento laikotarpį mokyklos bendruomenė aukojo ilgo galiojimo maisto produktus Rokiškio miesto vienišiems seneliams. Vaikai ir jų tėveliai nešė kruopas, makaronus, medų, kūčiukus, koncervuotus produktus ir kitas gėrybes, kurios tikrai praturtins vienišų senelių  kuklų kalėdinį stalą. Gruodžio 13 d. mokyklos mažieji maltiečiai visas dovanas supakavo, pridėjo  pačių pagamintą kalėdinį atviruką, kalėdaitį ir parapijos autobusiuku išsiruošė į žygį. Mažieji maltiečiai aplankė ir pradžiugino 22 vienišas širdis. Visi senoliai mielai priėmė netikėtus svečius. Daugelio akyse spindėjo džiaugsmo ir dėkingumo ašaros. Vaikų eilės, linkėjimai ir šilti žodžiai ypač šildė ligotus, nevaikštančius ir vienišus senolius. Grįžtant mažieji maltiečiai dalinosi įspūdžiais sakydami, jog daug maloniau duoti, negu gauti.

  Mokyklos mažieji maltiečiai už pavykusią akciją nuoširdžiai dėkoja visai mokyklos bendruomenei ir gerbiamam Šv.Mato parapijos klebonui V.Cukurui.
   Gerumo niekada nebus per daug!
Mokytoja Ilona Narkevičienė. 

2 comments

  1. Nuoširdžiausi sveikinimai kanauninkui, Rokiškio klebonui Cukurui, ryt švenčiančiam gimtadienį! Sveikatos, sveikatos ir dar kartą sveikatos!
    Prabočykit, kad neradau svetainėje kitos vietos, kurioje galėčiau išreikšti Jums, kunige klebone, didžią pagarbą ir dar kartą padėkoti už įsimintinus darbus Joniškėlyje.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *