po advento vakaro

Gruodžio 9-osios vakarą po šv. Mišių būrelis tikinčiųjų kartu su kunigais rinkosi į parapijos namus. Krikščioniško Gyvenimo Bendruomenė visus kvietė į Advento vakarą „Laukti kartu su Švč. M. Marija“. Vakarą malda pradėjo klebonas – dekanas kun. Eimantas. Sustoti ir laukti ateinančio Emanuelio (Dievo su mumis) padėjo mąstymai ir ištraukos iš Šventojo Rašto. Išgirstu žodžiu buvo galima pasidalinti mažose grupelėse. Kelios mintys:

„Labai reikia atsiverti Dievo malonei, Šventos Dvasios veikimui, kad mylėtume, pasiaukotume, kaip Marija“.

„Kasdienybėj visus darbus atlikti su meile, galvojant apie aukštesnius dalykus“.

„Meilė ir gailestingumas“.

„Būt atviresniems, pradėti nuo savęs“.

Trumpai stabtelėję advento viduryje, visi (ir dalyvavę, ir ne) yra kviečiami į gruodžio 20 d. (šeštadienį) parapijos namuose nuo 10 val. vyksiančias rekolekcijas. Jei norėtumėte dalyvauti, registruokitės! Pranešti galite el. paštu rokiskioparapija@gmail.com , pasakydami tiesiogiai klebonui ar kitais patikimais būdais 🙂 Vietų skaičius ribotas!

Komentarų: 0

(privalomas)
(privalomas, bet nebus skelbiamas)