Pranciškonų socialinė akcija

Įsigyk akcijos „Well4Africa“ puodelį ir padėk užtikrinti vargšų teisę į geriamąjį vandenį

Lietuvoje ir visoje Europoje vyksta socialinė pilietinė iniciatyva „Well4africa“ (Šulinys Afrikai), kurios tikslas – surinkti lėšų vandens gręžiniams Ugandos, Zimbabvės ir Malavio kaimuose. Akciją inicijavo Europos pasauliečiai pranciškonai ir pranciškoniškasis jaunimas.

Vietinių bendruomenių žmonės Ugandos Kihani gyvenvietėje, Zimbabvės Nehumambi kaime ir Malavio Limbe gyvenvietėje, dažniausiai moterys ir vaikai, yra priversti kasdien vaikščioti po 4–7 km iki artimiausio vandens šaltinio, serga per užterštą vandenį plintančiomis ligomis, neturi galimybės užsiimti žemdirbyste, o vaikai dėl prievolės parnešti šeimai vandens praleidžia pamokas. Pasitaiko, jog moterys kelyje iki vandens tampa net prievartos aukomis, užsikrečia ŽIV.

Prisidėti prie akcijos galima pervedant auką interneto puslapyje well4africa.eu arba įsigyjant specialų socialinės akcijos „Well4Africa“ puodelį. Auka už puodelį – nuo 5 eur.

Akcija vyks Rokiškio parapijos bažnyčioje gegužės 13 d. nuo 10 iki 13 val.

Komentarų: 0

(privalomas)
(privalomas, bet nebus skelbiamas)