„Sekmadienio rinkliava“

Vyskupijos kurija jau gauna žmonių klausimų, kaip jie galėtų prisidėti palaikydami savo parapijas. Tačiau ir šiuo sunkiu pandemijos laiku Bažnyčia atlieka svarbų vaidmenį suteikdama žmonėms pasitikėjimo ir vilties. Bažnyčiose karantino, sumažėjo ir žmonių, kurie aukotų ir padėtų parapijoms išsilaikyti.
Tad kaip paremti parapijas?
Daugelis parapijų turi interneto svetaines, kuriose nurodytos ir parapijų sąskaitos. Norėdami paremti parapiją, galime aukoti internetu mokėjimo paskirtyje nurodydami  aukos paskirtį, pvz., «Sekmadienio rinkliava». Sąskaitą yra:

Pavadinimas Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato parapija
Adresas Nepriklausomybės a. 1, Rokiškis
Juridinio asmens kodas191266780
Bankas Luminor Bank
A. s. LT704010041500031663

Viešpats tesuteikia jums ramybę

 

Komentarų: 0

(privalomas)
(privalomas, bet nebus skelbiamas)