Sekmadienio skelbimai

SKELBIMAI 06 21 – 06 27

*Ketvirtadienį, birželio 24 d. švęsime ŠV. JONO KRIKŠTYTOJO GIMIMO IŠKILMĘ, Šv. Mišios aukojamos 9.00 ir 18.00 val.  

*Kviečiame penktadienį nuo 15.00 iki 20.00 val. dalyvauti Švč. Sakramento adoracijoje.

*Šeštadienį 16.00 ir 18.00 val. Vyskupas Linas teiks sutvirtinimo sakramentą mūsų parapijos jaunimui.

*Ateinantį sekmadienį švęsime XIII EILINĮ SEKMADIENĮ. Suma aukojama už parapiją ir motinos maldoje grupelės intencijomis, po sumos birželinės pamaldos.

*Dievo tarno kankinio Kun. Alfonso Lipniūno beatifikacijos byla keliauja į Vatikaną. Palydėkime ir mes malda prašydami palaimintojo garbės, pasinaudojant paveiksliuke esančia malda, kurį rasite gale ant stalelio. *Birželio mėnesį, meldžiamės birželines pamaldas skirtas Švč. Jėzaus Širdies garbei, šiokiadieniais po vakarinių Šv. Mišių.

*Atsiliepdami į Šventojo Tėvo iniciatyvą, prisiminkime šv. Juozapą, ištikimą mūsų globėją ir visą Šventąją Šeimą. Vėl atnaujinkime mūsų širdžių vienybę, kasdien 20 val. melsdamiesi: „Į tave, palaimintasis Juozapai, kreipiamės vargų spaudžiami“ ir malda Šventajai Šeimai, skambant bažnyčių varpams. 

*DĖKOJAME UŽ JŪSŲ AUKAS IR PARAMĄ:

Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato parapija
Adresas: Nepriklausomybės a. 1, Rokiškis
Juridinio asmens kodas: 191266780
Bankas: Luminor Bank
A. s.: LT704010041500031663

Pervedant į sąskaitą bankiniu pavedimu.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *