Sekmadienio skelbimai

SKELBIMAI 05 16 – 05 23

*Kviečiame rengti gegužines pamaldas Švč. M. Marijos garbei, tieskime „maldos tiltą“ už šeimas užtariant Šventajai Šeimai. Šį mėnesį melskimės už pandemijos baigtį su Mergelės Marijos šventovėmis pasaulyje, kalbėdami rožinį pop. Pranciškaus kvietimu. Rokiškio parapijos bažnyčioje gegužinės pamaldos vyksta šiokiadieniais po vakarinių Šv. Mišių, o sekmadienį po sumos. Šią savaitę pridedame maldų Šventajai Dvasiai, laukiant jos atsiuntimo.    

* Antradienį, 10.00 val. melsimės su Rokiškio pagrindinės mokyklos mokiniais, tai vienintelė mokykla Rokiškio rajone, skirta 6-21 metų mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių.

*Kviečiame penktadienį nuo 15.00 iki 20.00 val. dalyvauti Švč. Sakramento adoracijoje.

*Ateinantį sekmadienį švęsime ŠVENTOSIOS DVASIOS ATSIUNTIMO (SEKMINIŲ) IŠKILMĘ, kurią paminėsime Sekminių procesija prieš sumą. Suteikiami visuotiniai atlaidai tikinčiajam, kuris dalyvauja Šv. Mišiose ir gieda himną Šventajai Dvasiai. Po Naktinės baigiasi Velykų laikas, bet velykinei išpažinčiai ir komunijai, nustatytas laikas yra iki Šv. Petro ir Pauliaus šventės.

*Švęskime šv. Juozapo ir šeimos metus, pasinaudodami www.katalikai.lt interneto svetaine ir sekime bažnyčios aktualijas ir naujienas.

*Atsiliepdami į Šventojo Tėvo iniciatyvą, prisiminkime šv. Juozapą, ištikimą mūsų globėją ir visą Šventąją Šeimą. Vėl atnaujinkime mūsų širdžių vienybę, kasdien 20 val. melsdamiesi: „Į tave, palaimintasis Juozapai, kreipiamės vargų spaudžiami“ ir malda Šventajai Šeimai, skambant bažnyčių varpams. 

*DĖKOJAME UŽ JŪSŲ AUKAS IR PARAMĄ:

Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato parapija
Adresas: Nepriklausomybės a. 1, Rokiškis
Juridinio asmens kodas: 191266780
Bankas: Luminor Bank
A. s.: LT704010041500031663

Pervedant į sąskaitą bankiniu pavedimu.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *