Sekmadienio skelbimai

SKELBIMAI 02 28 – 03 07

*Lietuvos vyskupų sutarimu nuo vasario 17 d. (Pelenų trečiadienio) viešų pamaldų nebus tik dalyje bažnyčių, kitur – jos vyks laikantis apsaugos priemonių. Laipsniškai atnaujinti bendruomeninį Eucharistijos šventimą tokia tvarka: savivaldybėje, kurioje 14 dienų sergamumas 100 tūkst. gyventojų siekia 200–500 atvejų, Šv. Mišiose gali dalyvauti iki 15 tikinčiųjų, kiekvienam užtikrinant ne mažesnį nei 20 kvadratinių metrų plotą ir 2 metrų atstumą tarp žmonių ar šeimų, rašo Lietuvos vyskupai.

Dėl Rokiškio r. savivaldybėje svyruojančių skaičių ir esamos sudėtingos situacijos viešos pamaldos neatnaujinamos. Aukotojų užsakytos Šv. Mišios bus aukojamos sutartu laiku. Laidotuvių Šv. Mišios ar kiti sakramentai švenčiami tik artimiausių šeimos narių aplinkoje.

Šv. Mišių transliacijos stabdomos, o kas dėl karantino judėjimo suvaržymų ar kitų priežasčių negalėtų dalyvauti užsakytose Šv. Mišiose, dėl transliacijos kviečiame susitarti asmeniškai su Dekanu Eimantu.

Primename, kad bažnyčios išlieka atviros privačiai tikinčiųjų maldai. Gavėnios metu yra galimybė atlikti išpažintį nuo 17.45 val. šiokiadieniais ir priimti šv. Komuniją, Šv. Mišių metu.

*Liturgijoje neatnaujinama chorų tarnystė, gieda tik vargonininkas. Graudūs verksmai giedami prieš sumą 8.40 val., o kryžiaus kelias apmąstomas liekant savo vietose, sekmadieniais po sumos.

*Kviečiame pirmąją mėnesio savaitę melstis, Šv. Antano – pirmąjį mėnesio antradienį, Šv. Kazimiero dieną ketvirtadienį užtarimo. Pirmąjį mėnesio penktadienį vienykimės su Švč. Jėzaus Širdimi, o pirmąjį mėnesio šeštadienį pasiaukokime Švč. M. Marijos, Nekaltajai širdžiai. 

*Dėkojame tėvams ir globėjams, jų vaikams, jaunimui, kad nuotoliniu būdu dalyvaujate katechezėje sakramentams pasiruošti. Kviečiame sekti bažnyčios aktualijas ir pasinaudoti reikiama informacija, plačiau www.katalikai.lt.

*Atsiliepdami į Šventojo Tėvo iniciatyvą, prisiminkime šv. Juozapą, ištikimą mūsų globėją, bei vėl atnaujinkime mūsų širdžių vienybę, kasdien 20 val. melsdamiesi malda: „Į tave, palaimintasis Juozapai, kreipiamės vargų spaudžiami“ skambant bažnyčių varpams. 

*DĖKOJAME UŽ JŪSŲ AUKAS IR PARAMĄ:

Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato parapija
Adresas: Nepriklausomybės a. 1, Rokiškis
Juridinio asmens kodas: 191266780
Bankas: Luminor Bank
A. s.: LT704010041500031663

Pervedant į sąskaitą bankiniu pavedimu.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *