Sekmadienio skelbimai

SKELBIMAI 01 24 – 01 31

*Lietuvos vyskupų sutarimu iki sausio 31 d. stabdomos visos viešos pamaldos. Dalyvaujame pamaldose stebėdami tiesiogines šv. Mišių transliacijas.

Šv. Mišios iš Rokiškio parapijos bažnyčios transliuojamos (Rokiškio dekanato Caritas) Facebook paskyroje, Šiokiadieniais ir IV Eilinį sekmadienį (01 31 d.) 9.30 val.

Suprantame, kokia svarbi mums visiems yra sielovadinė pagalba. Primename, kad bažnyčios išlieka atviros privačiai tikinčiųjų maldai. Laidotuvių šv. Mišios ar kiti sakramentai švenčiami tik artimiausių šeimos narių aplinkoje. Susitarus su kunigu, yra galimybė atlikti išpažintį, priimti šv. Komuniją.

*Linkime tėvams ir globėjams su savo vaikais ir jaunimu išradingai,  atsakingai ruoštis priimti sakramentus dalyvaujant katechezėje. Kviečiame sekti bažnyčios aktualijas ir pasinaudoti reikiama informacija, plačiau www.katalikai.lt., liturginis kalendorius kiekvienai dienai https://lk.katalikai.lt/

*Popiežius Pranciškus š. m. gruodžio 8 d. visoje Bažnyčioje paskelbė Šv. Juozapo metus. Atsiliepdami į Šventojo Tėvo iniciatyvą, prisiminkime šį ištikimą mūsų globėją, bei vėl atnaujinkime mūsų širdžių vienybę, kasdien 20 val. melsdamiesi malda: „Į tave, palaimintasis Juozapai, kreipiamės vargų spaudžiami“ skambant bažnyčių varpams. 

*Kviečiame sudalyvauti, Lietuvos statistikos departamento sausio 15 d. pradėjo internetinę gyventojų apklausą, truksiančią iki vasario 17 d. Statistinio tyrimo metu gyventojų bus klausiama, kokia jų tautybė, gimtoji kalba, kokių dar kalbų moka, kokį tikėjimą išpažįsta.

*DĖKOJAME UŽ JŪSŲ AUKAS IR PARAMĄ:

Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato parapija
Adresas: Nepriklausomybės a. 1, Rokiškis
Juridinio asmens kodas: 191266780
Bankas: Luminor Bank
A. s.: LT704010041500031663

Pervedant į sąskaitą bankiniu pavedimu.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *