SEKMADIENIO SKELBIMAI

SKELBIMAI 01 21 – 01 27

*Tęsiasi maldų už krikščionių vienybę aštuondienis, kviečiame melstis bažnyčioje po vakarinių šv. Mišių ar asmeniškai namuose.

*Kartą Arso klebonas Ž. Marie Vianney pastebėjo, kad vienas žmogus, paprastas valstietis, ilgam pasilikdavo bažnyčioje nieko nekalbėdamas. Kai jis to žmogaus pasiteiravo, ką šis veikiąs, žmogus atsakė: „Žiūriu į Jį, Jis žiūri į mane, ir mums gerai kartu„. Tebūna ir mums gera, kviečiame dalyvauti Švč. Sakramento adoracijoje penktadieniais.

*Ateinantis sekmadienis III Eilinis metų.

*DĖMESIO DĖMESIO DĖMESIO, deja dažnai pasitaiko, jog girdimi balsai tik priekaištauja vargstantiesiems ir ragina tylėti, bei susitaikyti su savo dalia. Popiežius Pranciškus kviečia visuomenę solidarizuotis, nes visų mūsų solidarumas gali padėti įveikti problemas, kurių po vieną įveikti negalėtume – tuo pačiu, primenama kiekvieno tikinčiojo pareiga, bei padrąsinimas geros valios žmonėms asmeniškai padėti vargstančiajam ir pagal galimybes pranešti parapijos Caritui ar Maltiečiams.

*Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos kviečia saugoti vieni kitus kelyje.