SEKMADIENIO SKELBIMAI

SKELBIMAI 03 18 – 03 24

*Antradienį kovo 19 d. Šv JUOZAPO, ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS SUŽADĖTINIO diena, Šv. Mišios aukojamos 8.00 val. Suma ir 18.00 val. vakare.

*Kviečiame penktadienį adoracijai prie Švenčiausiojo Sakramento po rytinių šv. Mišių iki 22. 00 val., o prieš vakarines Šv. Mišias 17. 30 min. Kryžiaus kelio stočių apmąstymui.

*Ateinantis sekmadienis III Gavėnios. Prieš Suma v 9. 40 min. giedami „Graudūs verksmai“ po Sumos bendras Kryžiaus kelio stočių apmąstymas.

*Mitų griovimas. Mitas: Šv. Mišių pirkimas. Mitas Šv. Mišias neperkame, o joms paaukojame pagal išgales auką. O, apie sakramentus visa informacija mūsų parapijos interneto svetainėje www.rokiskioparapija.lt., prašome naudotis nauja nuoroda DIENOS SKAITINIAI.

*Kviečiame ateiti į Rokiškio dekanato Carito Išklausymo tarnystės centrą, tai yra mums visiems bendraujant susivienyti vienas su kitu, kaip sunku ar kaip gera.