SEKMADIENIO SKELBIMAI

SKELBIMAI 05 20 – 05 27

*Penktadienį kviečiame būti su Viešpačiu adoracijos maldoje, kurioje melskimės pašaukimų į Viešpaties vynuogyną.

*Penktadienį lankomi ligoniai ligoninėje nuo 14.30 val., o Šv. Mišios ligoninės koplyčioje 15.00 val. Prašome pasirūpinti ligoniais.

*Ateinantis sekmadienis – VI Velykų, gegužinės pamaldos prieš sumą. Pirmoji Komuniją 10.00 ir 12.00 val. kviečiame melstis už  mūsų parapijos vaikus ir šeimas. Vaikus ir jaunimą kviečiame dalyvauti birželio 14 d. Rokiškio dekanato jaunimo dienoje ir kituose vasarą vykstančius mūsų parapijos renginiuose.

*Kviečiame dalyvauti gegužinėse pamaldose skirtose Švč. M. Marijos garbei, šiokiadieniais po vakarinių šv. Mišių ir rengti pamaldas namuose, kaimuose ir bendruomenėse. Kviečiame visus į užbaigą gegužinių pamaldų gegužės 31 d. Velniakalnyje 19.00 val.

*Dėkojame ir meldžiamės už visus apsilankiusius Rokiškio dekanato Caritas „Išklausymo centre“.

*Kviečiame registruotis Caritas bibliotekoje piligriminei kelionei į Vilniaus Kalvarijas birželio 8 d.

*Priešgaisrinės gelbėjimo tarnyba prašo nedeginti žolės ir kitų daiktų, kurie gali būti didelio gaisro priežastis. Ačiū už supratingumą.