SEKMADIENIO SKELBIMAI

SKELBIMAI 01 19 – 01 26

*Šeštadienį, sausio 18 d. prasidėjo maldų už krikščionių vienybę aštuondienis, kviečiame melstis asmeniškai arba po vakarinių Šv. Mišių bendruomeniškai.

*Sausio 24 d. penktadienį lankysime ligonius ligoninėje nuo 14. 30 val., o ligoninės koplyčioje Šv. Mišios aukojamos 15. 00 val.

*Sausio 26 d. švęsime III Eilinį ir Dievo žodžio sekmadienį. Popiežius Pranciškus kviečia atkreipti dėmesį į Dievo žodžio svarbą gyvenime. Kviečiame ateinant į Šv. Mišias atsinešti savo Šventąjį Raštą kurį palaiminsime. Kas neturi Šventojo Rašto arba bent Naujojo Testamento, prašome įsigyti Rokiškio dekanato Caritas bibliotekoje ir skaityti.

*Džiaugiamės savo bažnyčios prakartėle, kuria galima ir` toliau lankyti ir melstis iki vasario 2 d.

*Mūsų bažnyčia dar remontuojama, atliktus darbus įvertino architektai ir darbus įvertino teigiamai.  Atliekami paskutiniai darbai, atsiprašome už laikinus kvapus, nepatogumus ir nesklandumus.