SEKMADIENIO SKELBIMAI

SKELBIMAI 07 16 – 07 22

*Šiandien po vakarinių mišių vargonininko Justino koncertas. Kviečiame dalyvauti

*Penktadienį lankomi ligoniai ligoninėje nuo 14.30 o ligoninės koplyčioje Šv. Mišios aukojamos 15.00 val.

*Ateinantis sekmadienis yra XVI Eilinis metų.

*Iki pop. Pranciškaus vizito į Lietuvą liko 61 dienos, kviečiame registruotis Carito bibliotekoje bendrai ar asmeniškai kelionei į susitikimą. Užsiregistravusieji iki liepos 15 d. bus viename sektoriuje. Kviečiame sekti naujienas apie popiežiaus vizitą oficialioje svetainėje www.popieziausvizitas.lt.

*Laukiame Jūsų ir Jūsų svečių bažnyčioje. Bažnyčia atidaryta mišių metu maldai, o ekskursijoms kitomis dienomis nuo 13-17 val.

*Kviečiame skaityti spaudą iš mūsų spaudos stendo yra naujas dvigubas Artumos žurnalo numeris. Dėkojame už aukas spaudai

*Kviečiame vaikus nuo 10 iki 14 metų į stovyklą rugpjūčio 6 – 10 d. parapijos namuose. Auka nuo 20 eur. o kas gali ir daugiau prisidėti ar paremti. Registracija zakristijoje.