SEKMADIENIO SKELBIMAI

SKELBIMAI 06 28 – 07 05

*Brangieji, mūšis laimėtas prieš koronos virusą, bet ne karas, kviečiame visus likti sąmoningus ir atsakingus.

*Šiokiadieniais Šv. Mišios aukojamos 9.00 ir 18.00 val.

*Pirmadienį švęsime šv. apaštalų Petro ir Pauliaus iškilmę, Šv. Mišios aukojamos 10.00 po jų birželinės pamaldos ir 18.00 val.

*Antradienį po vakarinių Šv. Mišių baigsime biržėlinės pamaldas, te Jėzaus Širdis žadina mūsų pasitikėjimą, jo meilę.

* Ateinantį sekmadienį švęsime XIV Eilinį metų.

*Liepos mėnesį melskimės, kad šių laikų šeimas lydėtų meilė, pagarba ir patarimas.

*Dėkojame už aukas ir ypatingai už Jūsų, ar Jūsų vaikų GPM mokesčio pervedimą parapijai. Jau suplanuoti darbai, jie prasidės liepos 7 d. atliekant archeologinius žvalgomuosius tyrimus šventoriuje. Šie tyrimai leis tęsti darbus toliau. Savo parapiją galite paremti bankiniu pavedimu arba paprasčiausiai uždegdami žvakutę ir palikdami auką.

*Linkime visiems gerų, saugių atostogų. Primename apie liepos 1-12 d. vykstančius didžiuosius atlaidus Žemaičių Kalvarijoje. Liepos 5 d. Marijos apsilankymo atlaidai Panemunėlyje, Šv. Mišios aukojamos 12.00 val.

*Gegužės 18 d. sukako 100-sios šv. Jono Pauliaus II gimimo metinės, kurias švenčia visas pasaulis ir mūsų parapija. Prisidėkite malda, eilėmis, atsiminimais, o gal gėlėmis prie šv. Jono Pauliaus II. Pirmieji atsiminimai yra www.rokiskioparapija.lt