SEKMADIENIO SKELBIMAI

SKELBIMAI 09 16 – 09 23

*Didžiuosius įkvepia darbas. – Seneka. Ačiū puošėjoms Ingai Čereškienei, Daliai Ziemelienei, Bajorų k. moterims už gėles ir Ingos artimiesiems ir draugams už finansinę paramą. Visiems dalyviams AČIŪ

*Kviečiame švęsti bažnyčios konsekravimo metines ketvirtadienį ir Šv. Matą penktadienį Šv. Mišios aukojamos įprastu metu 8 ir 18 val.

*Penktadienį lankomi ligoniai nuo 14,30 o mišios aukojamos 15 val.

*Kviečiame sekti naujienas apie popiežiaus vizitą oficialioje svetainėje www.popieziausvizitas.lt. Popiežiaus Pranciškaus aukojamose mišiose nebus klausoma išpažinčių, kviečiame penktadienį 09-21 d.  nuo 16-19 val., ypatingai vykstančius į mišias atlikti išpažintį mūsų bažnyčioje. Rugsėjo 22 ir 23 d. Šv. Mišios aukojamos 18 val. Rokiškio bažnyčioje,  kitų mišių nebus. Į Šv. Mišias su pop. Pranciškumi išvykstame rugsėjo 23 d. 2,30.

*Kviečiame apsilankyti šv. Juozapo koplyčioje ir susipažinti su rengiamais vitražais bei pagal išgales prisidėti. Jau yra sudėti pirmieji vitražai. Dėkojame fundatoriams ir rėmėjams už finansinę paramą.

*Dėkojame visiems kurie pagerbė kryžius ir dalyvavo Rokiškio Kalvarijų kelio procesijoje.

*Kviečiame vaikus registruotis išpažinties ir Komunijos, o jaunimą sutvirtinimo sakramentams. Anketa rasite mūsų internetinėje svetainėje www.rokiškioparapija.lt skiltyje sakramentai, o gyvai atnešti galėsite nuo 24 d. iki 28 d. nuo 14-19 val. klebonijoje. Katechezių pradžia rugsėjo 30 d. 12 val. mišiose renkasi Komunijos vaikai o vakare 18 val. renkasi besiruošiantis sutvirtinimui. Kviečiame suaugusiuosius ruoštis krikšto, Eucharistijos ir sutvirtinimo sakramentams registruotis pas dekaną Eimantą.