SEKMADIENIO SKELBIMAI

SKELBIMAI 09 23 – 09 29

*Šiandien 16.00 val., ir rugsėjo 26 d. (ketvirtadienį) 19 val., vyks R. Lymano tarptautinio XX vargonų muzikos festivalio koncertas.

*Rytoj, pirmadienį, ir visą savaitę Šv. Mišios bus aukojamos ir Švč. Sakramento adoracija penktadienį vyks koplyčioje.

*Ateinantis sekmadienis XXVI Eilinis metų, vairuotojų ir keliautojų diena, pasaulinė migrantų ir pabėgėlių diena. Po kiekvienų Šv. Mišių bus laiminami vairuotojai ir jų transporto priemonės.

*Dėkojame, kad paimate ir skaitote spaudą iš mūsų spaudos stendo ir aukas, kurias paliekate dėžutėje.

*Rokiškio parapijos bažnyčia remontuojama, ir šią savaitę pradedamas šildymo montavimas, atsiprašome už laikinus nepatogumus. Lieka vienas didelis klausimas ar mes busime prijungti šiemet prie šilumos tinklų? Dėkojame už maldas ir aukas, jau paaukota 13 798, 56 eurų remontui.

*Kviečiame mūsų parapijos vaikus, jaunimą, suaugusiuosius auginti ir gilinti savo tikėjimą katechezės grupelėse ruošiantis Atgailos-Eucharistijos ir Sutvirtinimo sakramentams. Visa informacija ir registracija – mūsų internetiniame puslapyje, skiltyje „sakramentai“. Katechezė prasideda ateinantį sekmadienį Atgailos-Eucharistijos vaikams 12.00 val., besiruošiantiems Sutvirtinimui vakare 18.00 val., bažnyčioje Šv. Mišiomis. Šią savaitę registracijos anketas nuo 13.00 iki 19.00 val. galite pristatyti į kleboniją.