SEKMADIENIO SKELBIMAI

SKELBIMAI 11 10 – 11 17

*Šiandien prasideda didieji Aušros Vartų atlaidai Vilniuje, kurie tęsis iki lapkričio 17 d., o lapkričio 11 d. 11 val. Šv. Mišios aukojamos už Panevėžio vyskupija.

*Kviečiame švęsti šios savaitės šventuosius pasinaudojant sekmadienio lapelyje esančia informacija. Kviečiame pasiimti sekmadienio lapelius. Šeštadienį švęsime Švč. M. Marijos, Gailestingumo Motinos liturginę iškilmę, Šv. Mišios aukojamos 10.00, 11.00 val.

*Ateinantis sekmadienis XXXIII Eilinis metų. Kuriame švęsime pasaulinę vargstančiųjų ir žuvusiųjų eismo įvykiuose atminti diena. Sumoje vienysimės maldoje, o po maldų kviesime vargstančius į parapijos namus agapei.

*Kviečiame užsiprenumeruoti Rokiškio dekanato Caritas bibliotekoje „Žodis tarp mūsų“ – katalikiškas dvimėnesinis kasdienių Šventojo Rašto meditacijų žurnalas.

*Rokiškio parapijos bažnyčia remontuojama, ir šią savaitę toliau montuojamas šilumos tiekimas (katilinė), ir jau vykdomi šilumos tinklų atvedimas į parapijos koplyčią. Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Dėkojame už maldas ir aukas jau paaukota 19 164, 61 Eur.