SEKMADIENIO SKELBIMAI

SKELBIMAI 07 08 – 07 15

*Liepos 8-10 d. Rokiškio parapijuos namuose vyks vaikų stovykla, kviečiame melstis už vaikus.

*Ateinantis sekmadienis – XV Eilinis sekmadienis.

*Primename didžiuosius atlaidus pal. Jurgio Matulaičio, Marijampolės bazilikoje liepos 8-15d.

*Rokiškio dekanato Caritas „Išklausymo centro“ savanoriai ir vasaros laiku padės išsikalbėti, pasidalyti rūpesčiais ir būti išgirstiems.

*Rokiškis Lietuvos kultūros sostinė 2019 m. ir juose bus atnaujinta Rokiškio bažnyčia. Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Dėkojame už aukas remontui.

*Pirmadienį vakarinės ir visą savaitę Šv. Mišios bus  aukojamos koplyčioje, bei adoracija penktadienį vyks koplyčioje.

*Kviečiame įsigyti naują, vasaros numerį Artumos žurnalo ir kitos spaudos iš mūsų spaudos stendo. Dėkojame už aukas.