Sekmadienio skelbimai

SKELBIMAI 05 20 – 05 26

*Gegužės 1-31 d., vyksta gegužinės pamaldos Švč. M. Marijos garbei. Šiokiadieniais 17.45 val. giedama litanija ir po Šv. Mišių giesmė „Sveika, Marija“, sekmadieniais po sumos. Melskimės namuose, šeimose ir bendruomenėse.

*Šiandien baigiasi Velykų laikas, bet katalikams privalomas velykinei išpažinčiai ir Šv. Komunijai nustatytas laikas Lietuvoje pratęstas iki šv. Petro ir Pauliaus šventės.

*Antrąją Sekminių dieną, pirmadienį, švęsime Švč. M. Marijos, Bažnyčios Motinos minėjimą Šv. Mišios aukojamos 9.00 ir 18.00 val.

*Ketvirtadienį švęsime Mūsų Viešpats Jėzus Kristus, Aukščiausiasis ir Amžinasis Kunigas šventę, Šv. Mišios aukojamos 9.00 ir 18.00 val.

*Penktadienį, adoracijos malda prasidės po vakarinių Šv. Mišių ir tęsis iki 20.00 val.

*Gegužės 26 d., švęsime ŠVČ. TREJYBĖS iškilmę. Suma aukojama už motinas maldoje ir jų intencijomis. Mūsų parapijos vaikai Šv. Mišiose 11.00 ir 14.00 val. priims pirmąją Komuniją. Palydėkime vaikus ir jų tėvelius malda.

*Kviečiame pasinaudoti Magnificat maldynėliu meldžiantis ir dalyvaujant pamaldose. Dėkojame už aukas spaudos išlaikymui.

*Kviečiame paremti pasauliečių pranciškonų veiklas, geriamo vandens prieinamumą Well4afrika ir pranciškonišką jaunimo stovyklą Spoleto. Aukas palikti galite paženklintoje dėžutėje.

*DĖKOJAME UŽ JŪSŲ AUKAS IR PARAMĄ:

Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato parapija
Adresas: Nepriklausomybės a. 1, Rokiškis
Juridinio asmens kodas: 191266780
Bankas: Luminor Bank
A. s.: LT704010041500031663

Pervedant į sąskaitą bankiniu pavedimu.

3 comments

1. Laba diena , kelintą valanda Šv.Mišios sekmadienį verbų? Ir ar galima bus įsigyti verbų?

1. Kristaus Kančios (Verbų) sekmadienį Šv. Mišios aukojamo 9.00, 11.00 ir 18.00 val., tikriausiai bus verbų.Taip verbos bus laiminamos visose misiose