Sekmadienio skelbimai

SKELBIMAI 03 04 – 03 10

*Kovo 4 d., pirmadienį švęsime Šv. Kazimiero, Lietuvos, jaunimo ir Panevėžio vyskupijos globėjo iškilmę. Šv. Mišios aukojamos 11.00 ir 18.00 val.

*Kviečiame, ketvirtadieniais dalyvauti nuolatinio krikščioniškojo ugdymo kursuose ir gavėnios rekolekcijose. Prieš Šv. Mišias klausoma išpažinčių, po jų parapijos namuose su Šventuoju Raštu mąstysime apie Dievo gailestingumą. Neatidėliokite velykinės išpažinties, yra galimybė prieš kiekvienas Šv. Mišias atlikti išpažintį.

*Kovo 8 d., penktadienį 9.00 val. Šv. Mišiomis prasidės „24 val. Viešpačiui“ ir tęsis iki kovo 9 d. 10.00 val. Šv. Mišių. Žemaičių Kalvarijos kalnai bus giedami 20.00 val. Dėkojame, kad atsakingai švęsite šį laiką adoruodami ir susitaikydami su Dievu. Adoracijos vadovė Zita Stalauskienė.

*Kovo 10 d., švęsime IV Gavėnios sekmadienį. Suma aukojama už parapijos aukotojus, remėjus ir geradarius bei RDC savanorius ir jų intencijomis. „Graudūs verksmai“ giedami prieš suma 8.45 val., o „Kryžiaus kelio“ apmąstymai po sumos.

*Ligonių diena Rokiškio parapijoje kovo 15 d., bus lankomi namuose. Prašome registruotis zakristijoje prieš ir po Šv. Mišių.  

*Kviečiame skaityti leidinius iš mūsų spaudos stendo. Yra naujas kovo mėn. maldynėlio „Magnificat“, žurnalo „Kelionė“ numeriai. Dėkojame už aukas

*Caritas bibliotekoje yra naujos knygos, popiežiaus Benendikto XVI, Josef Ratzigerio katechėzes. Kviečiame skaityti.

*DĖKOJAME UŽ JŪSŲ AUKAS IR PARAMĄ:

Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato parapija
Adresas: Nepriklausomybės a. 1, Rokiškis
Juridinio asmens kodas: 191266780
Bankas: Luminor Bank
A. s.: LT704010041500031663

Pervedant į sąskaitą bankiniu pavedimu.

One comment

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *