Sekmadienio skelbimai

SKELBIMAI 05 22 – 05 29

*Sveikiname pirmos Komunijos vaikus ir linkime būti visada su Jėzumi Kristumi.

*Šiokiadieniais kviečiame jungtis į Rožinio maldą prašant taikos pasauliui. Penktadienį Švč. Sakramento adoracijos nebus dėl pasiruošimo sutvirtinimo sakramentui.

*Gegužės 28 d. šeštadienį 16.00 ir 18.00 val. Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas teiks  jaunimui ir suaugusiems sutvirtinimo sakramentą.

*VII Velykų Sekmadienis KRISTAUS ŽENGIMAS Į DANGŲ (ŠEŠTINĖS) ir Visuomenės komunikavimo priemonių diena. Prieš sumą eisime Kristaus įžengimui į dangų paminėti procesiją. Suma aukojama už Motinos Maldoje grupelę ir prašysime išminties krikščioniškos žiniasklaidos atstovams. Šv. Mišių metu surinktos aukos skiriamos Bažnyčios komunikacijos veiklai ir priemonėms išlaikyti.

*Dėkojame visiems dalyvavusiems bažnyčios sinodiniame kelyje. Meldžiame, kad būtų gyvas bendravimas, nuoširdi bendrystė ir uoli misija vedant Šventajai Dvasiai.

*Gegužinės pamaldos vyksta šiokiadieniais po vakarinių Šv. Mišių, o sekmadieniais po Sumos. Prašome rengti pamaldas kaimuose, miestuose, bendruomenėse ir ypatingai šeimose.

*DĖKOJAME UŽ JŪSŲ AUKAS IR PARAMĄ:

Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato parapija
Adresas: Nepriklausomybės a. 1, Rokiškis
Juridinio asmens kodas: 191266780
Bankas: Luminor Bank
A. s.: LT704010041500031663

Pervedant į sąskaitą bankiniu pavedimu.