Sekmadienio skelbimai

SKELBIMAI 09 26 – 10 03

*Dėkojame Kultūros Centrui, vadovei Vaivai ir visiems  organizatoriams, ypatingai Aušrai už surengtą tarptautinį vargonų muzikos festivalį, skirtą čekų muzikui vargonininkui Rudolfui Lymanui pagerbti. Šiandien po vakarinių Šv. Mišių vyks vargonų, pučiamųjų ir poezijos vakaras. O rugsėjo 30 d. 18.00 val. Šv. Mišios aukojamos už Rudolfo Lymano muzikos mokyklos bendruomenę, kuri ir padės tašką šių metų festivalyje atlikdami savo programą.

*Pop. Pranciškaus kvietimu, skirkime laiko kūrinijai ir kartu su visais krikščionimis pasaulyje, melskimės apmąstydami savo atsakomybę už mūsų visų bendrus namus. Malda baigsime šv. Pranciškaus dieną pirmadienį spalio 4 d. 18.00 val. Šv. Mišiose, o po jų 18.30 val. laiminsime gyvūnus šventoriuje.    

*Primename penktadienį Švč. Sakramento adoracija nuo 15.00 iki 20.00 val. Burkimės Švč. M. Marijos rožinio maldai, švenčiant 2021 m. spalį misijų mėnesį bažnyčioje 17.30 val. ar namuose, nes „negalime tylėti apie tai, ką esame matę ir girdėję“. Visuotinius atlaidus pelno tie, kurie susirinkę bendrai ir maldingai kalba rožinį.

*Ateinantį sekmadienį švęsime XXVII Eilinį metų ir pirmąjį mėnesio. Suma aukojama už Gyvojo Rožinio maldininkus.   

*Kviečiame būti dėmesingus vaikams, jaunimui dalyvaujantiems sakramentų katechezėje, ir gerbkime juos palydėdami maldą.

*Lietuvos katalikų mokslo akademijoje prasidėjo registracija į 2021 m. rudens semestro kursus. Plačiau www.lkma.lt ir www.rokiskioparapija.lt

*Dievo tarno kankinio Kun. Alfonso Lipniūno beatifikacijos byla keliauja į Vatikaną. Palydėkime ir mes malda prašydami palaimintojo garbės, pasinaudojant paveiksliuke esančia malda, kurį rasite gale ant stalelio.

*DĖKOJAME UŽ JŪSŲ AUKAS IR PARAMĄ:

Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato parapija
Adresas: Nepriklausomybės a. 1, Rokiškis
Juridinio asmens kodas: 191266780
Bankas: Luminor Bank
A. s.: LT704010041500031663

Pervedant į sąskaitą bankiniu pavedimu.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *