Sekmadienio skelbimai

SKELBIMAI 12 0412 11

*Primename, tikintiesiems liturginę (neprivalomą) Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo iškilmę ketvirtadienį, gruodžio 8 d. Šv. Mišios aukojamos 9.00 ir 18.00 val. Prašome pasiimti ir pasinaudoti sekmadienio lapėlius ir švęsti šios savaitės šventuosius, kiekvieną dieną su Šventuoju Raštu.  

*Gruodžio 8 d., ketvirtadienį nuo 19.00 val. parapijos namuose vyks nuolatinio krikščioniško ugdymo kursai, plačiau skelbimų lentoje.

*Penktadienį Švč. Sakramento adoracija nuo 17.00 iki 20.00 val. už pašaukimus į kunigystę ir pašvęstąjį gyvenimą.

*Kviečiame į tradicinę „Maltiečių sriubos“ akciją, kuri vyks gruodžio 10 d. nuo 9.00 iki 13.00 val. Prie PC „Maxima“, Respublikos g. 111B, Rokiškyje.

*Gruodžio 11 d., sekmadienį švęsime III Advento sekmadienį (Gaudete). Kviečiame dalyvauti Rarotų Šv. Mišiose 7.30 val. su tam paruošta žvake. Kitos Šv. Mišios aukojamos įprastų laikų suma 9.00 val. aukojama už parapijos aukotojus, geradarius, rėmėjus ir Rokiškio Dekanato Caritas savanorius,  11.00 val. vaikų, ir 18.00 val. jaunimo. Prieš kiekvienas Šv. Mišias galima atlikti išpažintį.

*Ligonių rekolekcijos bus gruodžio 16 d., penktadienį lankysime ligonius namuose, registracija prieš ir po Šv. Mišių bažnyčioje. Pagrindinė rekolekcijų diena gruodžio 17 d. nuo 17.00 val. susitaikymo pamaldos ir adoracija, su galimybe atlikti išpažintį, bus svečių kunigų.

*Dėkojame už kalendą bažnyčios ir dvasininkų išlaikymui. Kas norėtų palaiminti namus ir pabendrauti, prašome asmeniškai susitarti su dvasininku.  

*Dėkojame už prisidėjimą prie „Gerumas mus vienija“ akcijos. Prašome pamatyti vargstančius ir pranešti parapijos Carito savanoriams.

*DĖKOJAME UŽ JŪSŲ AUKAS IR PARAMĄ:

Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato parapija
Adresas: Nepriklausomybės a. 1, Rokiškis
Juridinio asmens kodas: 191266780
Bankas: Luminor Bank
A. s.: LT704010041500031663

Pervedant į sąskaitą bankiniu pavedimu.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.