Sekmadienio skelbimai

SKELBIMAI 12 06 – 12 12

*Brangieji, geriausias advento įprasminimas yra susitaikymas su Dievu per išpažinties sakramentą. Kviečiame Jums palankiu metu prieš kiekvienas Šv. Mišias susitaikyti su Dievu. Advento rekolekcijos vyks gruodžio 18 d. Plačiau skelbimų lentoje.    

*Atnaujinti Šventojo Rašto grupelės susirinkimai – advento antradieniais po Šv. Mišių parapijos namuose.

*Gruodžio 8 d. švęsime Švč. M. Marijos Nekaltojo prasidėjimo iškilmę suma aukojama 9.00 ir vakarinės Šv. Mišios 18.00 val.

*Dėl remonto kviečiame penktadienį Švč. Sakramento adoracijai nuo 17.00 iki 20.00 val.  

*Gruodžio 12 d. švęsime III Advento sekmadienį, kurį pradėsime Rarotų Švč. M. Marijos garbei Šv. Mišiomis, aukojamomis 7.30 val. Prašome atsinešti tam paruoštą žvakę ir vainiką, kurie bus palaiminti. 9.00 val.Suma aukojama už parapijos geradarius, aukotojus ir rėmėjus bei Rokiškio dekanato Caritas savanorius. Kitos Šv. Mišios aukojamos įprastu laiku. Tęsiasi „Gerumas mus vienija“ akcija, kviečiame paremti vargstančius įsigyjant žvakutę bažnyčioje arba Caritas bibliotekoje. Praeito sekmadienio rinkliava buvo skirta Panevėžio vyskupijos Caritui 550,00 ir Rokiškio dekanato Caritas 550,00 Eur.

*Dėkojame, kad rūpinatės ligoniais, pakviesdami kunigą. Kol situacija nėra aiški, dėl pandemijos, organizuotos dienos ligonių lankymui nebus. Pagal situaciją ir psichologinę savijautą pasirūpinkite, kad kunigas aplankytų ligonį. Dėkojame už kalendą, kurią atnešate į zakristiją ir primename, kad už rėmėjus Šv. Mišios aukojamos antrąjį mėnesio sekmadienį. Kas norėtų palaiminti namus ar pasikalbėti su kunigu, dėl apsilankymo, prašome susitarti asmeniškai.

*Kviečiame susipažinti su internetine svetaine sinodas.katalikai.lt ir atsiverti ir trokšti eiti sinodinį kelią Lietuvoje. 

*Dievo tarno kankinio Kun. Alfonso Lipniūno beatifikacijos byla keliauja į Vatikaną. Palydėkime ir mes malda prašydami palaimintojo garbės, pasinaudojant paveiksliuke esančia malda, kurį rasite gale ant stalelio. Visiems nuoširdus AČIŪ už maldas http://www.paneveziovyskupija.lt

*DĖKOJAME UŽ JŪSŲ AUKAS IR PARAMĄ:

Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato parapija
Adresas: Nepriklausomybės a. 1, Rokiškis
Juridinio asmens kodas: 191266780
Bankas: Luminor Bank
A. s.: LT704010041500031663

Pervedant į sąskaitą bankiniu pavedimu.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *