Sekmadienio skelbimai

SKELBIMAI 01 29– 02 05

*Vasario 2 d. ketvirtadienį švęsime Kristaus Paaukojimo šventę, Suma aukojama 9.00 val., ją pradėsime laimindami Grabnyčių žvakes ir eidami procesiją. Vakarinės Šv. Mišios aukojamos įprastu laiku 18.00 val. Pasaulinė Dievui pašvęstojo gyvenimo diena, kviečiame pasimelsti už vienuolius, vienuoles ir naujus pašaukimus į vienuolijas.

*Vasario 3 d., penktadienį švęsime šv. vyskupą, kankinį Blažiejų. Po Komunijos maldos laiminsime žvakes ir suteiksime specialų palaiminimą prašant sveikatos ir apsaugos nuo nelaimių.    

*Penktadienio Švč. Sakramento adoracija nuo 17.00 iki 20.00 val., po vakarinių Šv. Mišių melsimės pirmąjį mėnesio penktadienį Švč. Jėzaus Širdies litaniją ir Atsiteisimo maldą.

*Vasario 5 d., švęsime V Eilinį Sekmadienį. Suma aukojama už Gyvojo Rožinio maldininkus ir jų intencijomis. Po Sumos pagerbsime Jėzų Kristų pasiliekanti su mumis Švenčiausiame Sakramente ir melsimės Dievo Gailestingumo vainikėlį, litaniją. Po visų Šv. Mišių palaiminsime duoną ir prašysime šv. Agotos mergelės kankinės užtarimo.

*DĖKOJAME UŽ JŪSŲ AUKAS IR PARAMĄ:

Rokiškio šv. apaštalo evangelisto Mato parapija
Adresas: Nepriklausomybės a. 1, Rokiškis
Juridinio asmens kodas: 191266780
Bankas: Luminor Bank
A. s.: LT704010041500031663

Pervedant į sąskaitą bankiniu pavedimu.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.