Atviro stogo diena Rokiškyje su „Samarietės” bendruomene

Rokiškis. Kovo 7 d., sekmadienį 12 val. Šv. Mišios, po jų – susitikimas Jaunimo Centre.

Šių metų LJD pasirinktoje Evangelijoje pasakojama apie bendruomenę – keturis bičiulius, kurie neša savo luošą draugą pas Jėzų. Ko gero tarp jų turėjo būti labai stiprus ryšys: kad išdrįstų praplėšti stogą, kad luošys sutiktų būti nešamas ir taip originaliai „pristatomas“ Jėzui, kad jie būtų įsitikinę savo darbų tikslingumu ir veiksmingumu. Dauguma krikščionių turi bendruomenės – parapijos, maldos, jaunimo ar kokios nors organizacijos grupės – patirtį. Tai susitikimų, bendraminčių, „bendratikslių“ grupelės. Mūsų – Samarietės bendruomenė panaši ir kitokia: mes ne tik susitinkame, bet mes ir gyvename kartu. Ir tada suprantame, kad ne interesai, veikla, pomėgiai ir net ne tikslai, bet pats Jėzus labiausiai vienija mus ir skatina „praplėšti stogą“. Tada suprantame, kad vieną kartą bendruomenėje esame nešantieji, o kitą – tie luošiai, kurie be kitų pagalbos negalime ateiti pas Jėzų.

Daugiau informacijos apie „Samarietės” bendruomenę, rasite paspaudę ŠIĄ nuorodą.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *