katechezė

Katechezė (graikiškai katēchēsis < kat-ēcheō – mokausi žodžiu) – tai visą krikščionio gyvenimą trunkantis sąmoningo tikėjimo ugdymas brandžioje tikėjimo bendruomenėje. Tai daugiau nei paruošimas sakramentams. Katechezė vykdoma įvairaus amžiaus žmonėms. Tikėjimą bendruomenėje padeda ugdyti ne tik parapijos kunigai, bet ir aktyvūs, teologinį išsilavinimą turintys ir specialiai tam pasirengę pasauliečiai katechetai.

Nuo š. m. rugsėjo 27 d. pradėsime katechezę ne tik vaikams, norintiems pasiruošti priimti Atgailos ir Eucharistijos sakramentus, ne tik jaunuoliams, norintiems priimti Sutvirtinimo sakramentą, bet kviesime ir suaugusius: tėvelius, kurių vaikai ruošis sakramentams bei jaunavedžius, šiemet susituokusius mūsų bažnyčioje.

KVIEČIAME tėvelius užrašyti į katechezės grupeles savo vaikus, kurie norėtų ruoštis ATGAILOS IR EUCHARISTIJOS (Pirmosios šv. išpažinties ir Pirmosios šv. Komunijos) sakramentams. Taip pat kviečiame jaunuolius (su tėvelių žinia ir pritarimu) užsirašyti į pasiruošimo SUTVIRTINIMO sakramentui grupeles.

REGISTRACIJA VYKS IKI RUGSĖJO 25 D. RAŠTINĖJE (Nepriklausomybės a. 1a – klebonijoje), pirmadieniais ir penktadieniais 9.00-14.00, antradieniais – ketvirtadieniais 14.00-19.00 val. Registracijos metu žinoti vaikų krikšto datą ir vietą (kokių dar duomenų reikia, galite pažiūrėti paspaudę spalvotą nuorodą). Arba galite duomenų anketą užpildyti namuose ir tada atnešti nurodytu laiku.

Visa informacija, susijusi su ruošimusi Atgailos ir Eucharistijos bei Sutvirtinimo sakramentams yra lankstuke prie duomenų anketos (žr. reikiamą spalvotą nuorodą).  Jei visgi Jums dar kyla kokių klausimų, susijusių su katecheze, galite skambinti katechetei Vaidai tel. 8 621 38721, rašyti el. laišką rokiskioparapija@gmail.com arba komentuoti tiesiogiai internetiniame puslapyje (trečias būdas lėčiausias 😉 ).

Iki mielų susitikimų.