keliaujant per gavėnią

Dievas mus kviečia būti gailestingais kaip Jis! Nemokėsime parodyti gailestingumo, patys prieš tai jo neišgyvenę. Ir nors šie metai yra Gailestingumo Jubiliejaus metai, galime taip ir prabėgti nepatyrę, kas tas gailestingumas.

Gavėnios metu esame ypatingai kviečiami stabtelėti ir įsiklausyti: į Dievą, į save, į kitą žmogų. Tuo stabtelėjimu gali būti “24 valandos Viešpačiui”  ar rekolekcijų šeštadienis, ar bet kuri kita diena, kurią išplėšime iš savo įtemptų dienotvarkių. Tereikia pasiryžti ir nebijoti. “Nebijok!” – girdime sakant Dievą skaitydami Šventąjį Raštą, kuriame šis padrąsinimas nuskamba 365 kartus – kiekvienai metų dienai.

Nebijok sustoti, nebijok ateiti, nebijok išgirsti, nebijok įsileisti Dievą į savo pasaulį, savo širdį, į visą savo gyvenimą!

 

24 val Viešpačiui 2016     Ligonius namuose kunigai lankys kovo 14 ir 15 dienomis. Ligonių artimuosius prašome užeiti susitarti dėl laiko.

 

gavėnios rekol-susitaik pamald 2016

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *