Kviečiame į susitaikymo pamaldas

Advento laikas eina į pabaigą. Viešpaties Jėzaus gimimo šventė jau artinasi prie mūsų širdžių prieangio. Kalėdos beldžiasi į mano ir tavo širdį. Įsiklausyk. Bažnyčių varpai stengiasi pranešti: Dievas visai arti. Sutvarkyti namai, ruošiamas gausus Kūčių stalas. O kaip su sąžinės švara? Ko pilna mano širdis? Bažnyčiose rengiamos susitaikymo pamaldos, skirtos bendruomeniškai apmąstyti galimus nuodėmės kelius į žmogaus širdį ir asmeniškai atlikti išpažintį.

Kai sugalvoji pats ar kas nors tave stumteli eiti išpažinties, ieškok ne nuodėmių sąrašo, o Dievo. Įsiklausyk į Dievo klausimą Adomui: „Kur tu? “. Pagalvok, kur dabar tu esi? Kur yra tavo gyvenime Dievas? Ką jis tau reiškia? Koks tavo santykis su juo? Kokią vietą tavo gyvenime užima šeima, draugai, tėvai? Kas yra tavo pasaulis ir kokie tavo santykiai?

Nepasilik skaičiuodamas savąsias nuodėmes, o žiūrėki į Kristų. Prašyki, kad Jis pats tau parodytų, kur tu dabar esi. Kartu su Kristumi pereik visas savo gyvenimo sritis (net ir tas, kurios tau atrodo tėra tavo vieno reikalas): darbą, studijas, šeimą, santykius su draugais, su savimi – kaip naudoji kūną, protą, širdį, vaizduotę?

Gruodžio 19 d., šeštadienį, 15 val. Rokiškio Šv. apaštalo ir evangelisto Mato bažnyčioje organizuojamos susitaikymo pamaldos. Pasinaudok proga Jėzaus gimimo šventei paruošti ne vien savo namus, stalą bet ir širdį. Jis juk pasirinko Tave, ir tu gali tapti Jo namais.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *