ljd

Sekmadienio popietė ir vakaras prabėgo linksmame jaunimo būryje – parapijos namuose, pasitikę Lietuvos Jaunimo Dienų kryžių jaunuoliai ir jaunuolės rinkosi į pirmą susitikimą, ruošiantis Lietuvos Jaunimo dienoms Alytuje birželio 27-28 dienomis.

Parapijos namų salė pasirodė esanti per maža Lietuvos Jaunimo Dienų kryžiui, bet užtat bažnyčioje tilpo viskas ir visi 🙂

Susitikimo akimirkos – foto galerijoje. O jei kas norėtų pasidalinti įspūdžiais – maloniai laukiame komentarų 😉

One comment

1. Sveiki,
    iš tiesų pirmasis LJD susitikimas buvo nuostabus! Kiek daug jaunuolių ieško ryšio su Dievu, vienas su kitu. Buvo gera kartu išgyvent šį bendrystės nuotykį.
    Linkiu Rokiškio parapijai dar daug daug tokių susitikimų! Tai turtina tiek mus visus, tiek visą Bažnyčią!
    Garbė Jėzui!