Maltiečių sriuba 2013

maltieciu-sriuba“Maltiečių sriubos” akcija skirta atkreipti Lietuvos visuomenės dėmesį į senų, vienišų, skurstančių žmonių padėtį, kviesti visuomenę nelikti abejingais ir visiems kartu jiems padėti.

Tikimės, kad šiais metais akcijos “Maltiečių sriuba 2013” metu surinktos aukos leis ne tik pratęsti “Maisto ant ratų” projektą, tačiau ir žymiai jį išplėsti, atnešant negalintiems savimi pasirūpinti žmonėms ne tik karštą maistą, tačiau ir žmogišką užuojautą, skatins visuomenėje savitarpio pagalbą. Tai mūsų visų bendražmogiška, krikščioniška pareiga.

 

Rokiškyje „Maltiečių sriuba  2013” akcija vyks gruodžio 14 d., šeštadienį, nuo 9.30 val. prie didžiosios „Maximos”.

Kviečiame dalyvauti – ne tik paragauti sriubos, bet ir būti dosniems aukojant. Ačiū!

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *