Grupės „ICHTUS” šlovinimas – koncertas mūsų bažnyčioje

MUZIKA SIELAI

„Žmogus negali nieko pasiimti, jeigu nebus jam duota iš dangaus“

Sausio 17 d. 12 val. mūsų bažnyčioje, Šv. Mišiose grupė „Ichtus” papuoš liturgiją savo šlovinimu.

Vėliau, 16 val. krikščioniško roko grupė  “ICHTHUS“ koncertuos kultūros rūmų mažojoje salėje

Įėjimas nemokamas

“Ichtus” – krikščioniško šlovinimo grupė, susibūrusi prieš dvejus metus Vilniaus Bernardinų bažnyčioje. Grupė atlieka savos kūrybos ir verstas giesmes. Tai – paprastas, klasikinis rokas: būgnai, gitaros, stiprūs vokalisčių balsai. Gera  muzika ieškantiems dvasingumo. Renginys bus įdomus ne tik tiems, kurie domisi šlovinimu, mėgsta savo kasdienybę praskaidrinti giesmėmis Dievui, bet ir smalsuoliams, kuriems įdomi popkultūros ir krikščionybės simbiozė.

Daugiau apie grupę rasite:

http://www.ichthus.lt/lt/

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2009-07-01-ichthus-saukiuosi-taves/12232

2 comments

  1. Džiugu, kad kaimyninis dekanatas šauniai dirba Dievo vynuogyne. Ir kaskart apsilankęs jūsų svetainėje matau tobulėjimą, aišku tam reikia skirt nemaža laiko ir turėt žinių informatikos srityje. Sėkmės.

  2. Dėkojame Rokiškio kunigams už gražų ir prasmingą renginį. Daugiau tokių renginių, buriančių ir stiprinančių bendruomenę!

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *