PIRMAS SUSITIKIMAS SU EUCHARISTINIU JĖZUMI

DSC_0973

Sekminių sekmadienis mūsų parapijoje buvo ypatingas ne tik todėl, kad kvietėme Šventąją Dvasią nužengti ant mūsų; sekmadienį būrelis vaikų pirmą kartą priėmė Jėzų Švenčiausiame Sakramente į savo širdis. Šiam susitikimui vaikai ruošėsi beveik metus.
Nuo spalio vidurio intensyviau dalyvaudami šv. Mišiose ir šiokiadieniais lankydami katechezę parapijos jaunimo centre, vaikai bandė giliau pažinti tikėjimo tiesas ir rasti savo vietą bažnyčios bendruomenės gyvenime.
Žinoma, kaip ir visos kelionės, ši kelionė nebuvo visiems lengva: kai kuriuos blaškė abejingumo ir tingumo audros, kitus bandė parblokšti ligos, o treti, kaip ištikimi Viešpaties Kristaus kariai, drąsiai žengė pirmyn, nepaisydami pagundų ir klystkelių. Visos baimės, nesėkmės ir nuodėmės buvo nuplautos šeštadienį pirmą kartą priimant Dievo gailestingumą per išpažintį.
Ačiū mamoms, tėčiams, močiutėms, seneliams, broliams ir seserims, kurie palaikė ir stiprino vaikus jų pasiruošimo kelionėje.

Tikimės ir viliamės, kad prasidėjusi draugystė su Jėzumi, lydint Šventajai Dvasiai, globojant Švč. Mergelei Marijai, vis gilės ir mes visi kartu, būdami vieno Tėvo vaikais, toliau ištikimai tęsime pradėtą kelionę.
Daugiau nuotraukų GALERIJOJE.