„Ką padarėte vienam iš šitų mažiausiųjų…“

Balandžio 2 d. Rokiškio dekanatas bei Panevėžio vyskupijos jaunimo centras kviečia visus į Meilės ir Gailestingumo kelią – „Ką padarėte vienam iš šitų mažiausiųjų…“. Kryžiaus kelio eisenos metu bus meldžiamasi įvairiomis intencijomis, dalijami lankstinukai su Šv. Rašto tekstais. Užsuksime pas vienišus senelius, sunkiai sergančius žmones, nunešime jiems gerą žodį, supratimą ir lauktuves.

 

Dalyvauti Meilės ir Gailestingumo kelyje gali visi. Dalyvių registracija 8 val. Rokiškio autobusų stotyje. 9 val. maldininkų eisena pajudės nuo stoties link laidojimo namų „Pas Angelę“. Iš čia jų kelias pro J. Tūbelio gimnaziją vingiuos link Taikos gatvės bendrabučių. Jaunieji maldininkai planuoja sustoti prie kryžiaus L. Šepkos parke, taip pat prie Kultūros centro. Vėliau eisena Sodų gatve pasieks senąsias miesto kapines. Iš jų Pirties gatve visi žygiuos į miesto centrą. Stabtelėję prie Nepriklausomybės aikštės „Arkos“ paminklo, jie žygiuos link parapijos jaunimo centro, vėliau jų kelias ves pro Rajono apylinkės prokuratūrą, parapijos senelių globos namus, rajono ligoninę. Rokiškio psihiatrijos ligoninė – paskutinis žygio taškas.

 

Baigę Kryžiaus kelią, jaunieji maldininkai bus kviečiami pasistiprinti Carito valgykloje, po to – dalintis jaudinančia dvasine patirtimi, kryžiaus kelio išgyvenimais. Nuo 16.00 – 17.00 val. Numatoma ekskursija į Rokiškio dvarą. 18 val. prasidės šv.Mišios už visus kelyje sutiktus, aplankytus ir jame dalyvavusius. Prie Rokiškio parapijos jaunimo planuoja prisijungti tikintieji iš visos vyskupijos.

 

Meilės ir Gailestingumo kelio stotys parinktos neatsitiktinai, kiekvienas stabtelėjimas turi savo prasmę. Norima aplankyti vietas, kur žmonės patiria didžiausią paniekinimą, išbandymus, vargus bei viliones, kurios veda į priklausomybes. Kai kurių sustojimų prasmę nesudėtinga iššifruoti. Prie ligoninių, senelių globos namų, taip pat laidojimo namų bus meldžiamasi, norint palengvinti kenčiančiųjų išgyvenimus, palengvinti jų kančias, prisimenami tie, kurie kenčia ir padeda kitiems. Dievo palaimos reikia mokykloms, kultūros, valdžios įstaigoms, daugiabučių gyventojams. „Į senąsias miesto kapines užsuksime pasimelsti už mirusiuosius, tačiau ne tik dėl to. Greta šios amžinojo poilsio vietos buriasi labai dažnai skaudžių išgyvenimų patyręs  jaunimas. Jiems ypač reikalinga malda ir palaikymas. Rokiškio mieste planuojama aplankyti dešimt vienišų senyvo amžiaus žmonių, praskaidrinti jų gyvenimą geru žodžiu bei kukliomis lauktuvėmis.

Norintys ir galintys prisidėti prie šio sumanymo patarimais, savanoryste, aukomis kviečiami skambinti sumanytojams tel. Jurgai 8 699 43228.

https://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=VirginijusStumbrys&target=ALBUM&id=5591017129251870657&authkey=Gv1sRgCIrEzreahKuL2wE&feat=email

Komentarų: 0

(privalomas)
(privalomas, bet nebus skelbiamas)